ترولي

درباره وبلاگ
موضوعات

ترولي

ترولی چه کاربردی دارد ؟

دوشنبه نوزدهم 1 1398

در رستوران ها و سالن های بزرگ پذیرایی و هتل و بیماارستان ها و بسیاری دیگر از مکان ها از ترولی به عنوان چرخ دستی استفاده می شود. از خصوصیات ترولی می توان به سبک بودن و روان بودن ترولی اشاره نمود که به راحتی بر روی زمین حرکت نماید. بی سر و صدایی ترولی از دیگر خصوصیات مثبت ترولی می باشد زیرا از پلاستیکی ساخته شده است که بر اثر حرکت هیچ صدایی از ان تولید نشود. یکی دیگر از مواردی که از ترولی استفاده می شود در فروشگاه ها و برای حمل کالا می باشد که البته دارای ساختاری مختلف می باشددر رستوران ز ترولی برای حمل غذا و نوشابه و سالاد استفاده می شود. و همچنین برای جمع آوری انواع ظرف کثیف از ترولی استفاده می شود. در بیمارستان ها نیز از ترولی برای انجام عملیات و امور با سرعت بالا از ترولی استفاده می شود. با استفاده از ترولی می توان از اسیب دیدن به بیماران جلوگیری کرد. با استفاده از ترولی می توان با سرعت خوبی خدمات را ارئه نمود و نیازی به تعداد زیادی از افراد برای پخش غذا نخواهد بود. در استفاده از ترولی باید نکات بهداشتی به خوبی رعایت شوند در غیر این صورت ترولی می تواند وسیله مناسبی برای انتقال انواع میکروب و آلودگی باشد. در صورتی که ترولی دارای جنس مرغوبی باشد و از استیل ساخته شده باشد می توانید به راحتی با دستمالی تمیز ترولی را تمیز کنید. سطح صاف ترولی باعث می شود تا به راحتی بتوان ترولی را تمیز نمود. استفاده از مواد و فلزات مرغوب باعث می شود تا ترولی دارای کیفیت مناسبی باشد و بتوان برای مدت های طولانی از ترولی استفاده نمود.

نقش ترولی در نظافت

همچنین با استفاده از ترولی برای نظافت نیز کاربرد دارد به ای ترتیب که وسایل شستشو و نظافت در ترولی قرار می گیرد و فرذ تمام وسایلی را که نیاز دارد در ترولی با خود همراه می نماید و دیگر نیازی به رفت امد زیار برای آوردن وسایل تمیز و بردن ابزار کثیف نداید که این یکی از مهم ترین مزایای ترولی در نظافت می باشد.

خرید انواع ترولی  را می توانید در انواع و طرح های مختلفی انجام دهید و برای استفاده از ترولی در یک محیط شیک به مانند  هتل می توان از ترولی های بسیار زیبا و شیک  استفاده نمود که مناسب محیط انواع هتل های کلاسیک باشد.

انواع جدید ترولی

با پیشرفت تکنولوژی ترولی  نیز پیشرفت های زیادی داشته است. یکی از مزایای انواع جدید ترولی این است که دارای سیستم گرمایشی و سرمایشی می باشند و برای حمل برخی از انواع مواد غذایی و دارو ها نیاز است از این نوع از ترولی استفاده نمود که بسیار کارامد خواهد بود و در صورت نیاز می توان آن ها را برای استفاده های مختلفی فعال نمود. برای از اطلاعات بیشتر در زمینه تهیه یکی از انواع و یا چند نوع از ترولی با فروشگاه اینترنتی لیون ایران تماس بگیرید. کارشناسان ما می توانند راهنمایی های لازم را در زمینه خرید انواع ترولی دریافت نمایید.

(0) نظر
X